Usuwaj wolne rodniki i zmniejsz do minimum ryzyko chorób cywilizacyjnych – dzięki NoOxi

NoOxi

Niektórzy zapadają na choroby cywilizacyjne (nowotwory, miażdżycę itd.) częściej niż inni. Kiedyś uważano, że to kwestia genów lub wpływu środowiska – i niewiele można z tym zrobić. Ale dziś wiemy, że za zwiększone ryzyko chorób cywilizacyjne odpowiadają tzw. wolne rodniki.

Powstają one każdego dnia w naszym ciele. Ich budowa chemiczna sprawia, że rozrywają one tkanki oraz DNA – przez co ryzyko chorób cywilizacyjnych znacząco rośnie.

Kiedy i gdzie wytwarzają się wolne rodniki?

Wolne rodniki wytwarzają się w organizmie każdego dnia – przy intensywnym treningu, spożywaniu tłustego, smażonego jedzenia oraz konserwantów, w kontakcie z dymem papierosowym, smogiem czy w wyniku stresu.

Ich powstawanie jest naturalnym skutkiem ubocznym spalania, które zachodzi w organizmie. Nie da się temu zapobiec – pomimo, że nadmiar wolnych rodników jest szkodliwy.

Jak sprawnie i wygodnie chronić się przed wolnymi rodnikami każdego dnia, zmniejszając do minimum ryzyko chorób cywilizacyjnych?

NoOxi to jedyny w Polsce preparat tak kompleksowo usuwający z organizmu nadmiar wolnych rodników – szkodliwych związków odpowiedzialnych za zwiększone ryzyko chorób cywilizacyjnych oraz przyspieszenie procesów starzenia się organizmu.

Dzięki NoOxi skutecznie i szybko możesz obniżyć ryzyko nowotworów, miażdżycy oraz innych poważnych i niebezpiecznych chorób.

Jak szybko i wygodnie zwalczać wolne rodniki każdego dnia?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów zwalczania wolnych rodników jest spożywanie tzw. antyoksydantów (przeciwutleniaczy). Najlepsze z nich zawarliśmy w preparacie NoOxi – który zawiera najbardziej skuteczne antyoksydanty na świecie – i to w maksymalnych dawkach!

Wystarczą 2 kapsułki dziennie – i możesz przestać martwić się, czy przyjąłeś danego dnia optymalną dawkę przeciwutleniaczy. NoOxi zadba za Ciebie o Twoje zdrowie, formę i młody wygląd.

Działanie NoOxi:

  1. ZMNIEJSZA RYZYKO CHORÓB CYWILIZACYJNYCH

Takich jak nowotwory, miażdżyca czy innych wynikających z uszkodzenia tkanek oraz DNA.

  1. HAMUJE PROCESY STARZENIA SIĘ ORGANIZMU

Chroni skórę i włókna kolagenowe przed uszkodzeniami wynikającymi z działania wolnych rodników.

  1. WSPOMAGA PROCESY REGENERACJI I UTRZYMUJE EFEKTY TRENINGU

Wymiatając wolne rodniki – konserwujesz mięśnie i efekty swoich treningów.

Co wyróżnia NoOxi?

– JEST 100% WEGETARIAŃSKI: kapsułka NoOxi nie jest wykonana z żelatyny, lecz z celulozy. Nie zawiera sztucznych barwników i wypełniaczy.

– JEST WOLNY OD GMO: zadbaliśmy, by w NoOxi nie znalazł się żaden podejrzany składnik genetycznie modyfikowany.

– JEST WYGODNY: zamiast codziennie głowić się, czy spożyliśmy właściwą ilość antyoksydantów – wystarczy 2 razy dziennie zażyć wygodną kapsułkę.

Preparat NoOxi produkowany jest w zakładzie pracującym w oparciu o najwyższe standardy zgodne z HACCP, standardy kodeksu dobrej praktyki higienicznej – GHP (good hygiene practice) oraz dobrej praktyki produkcyjnej – GMP (good manufacturing practice).

NoOxi jest poddawany badaniom mikrobiologicznym na występowanie toksycznych substancji (metali ciężkich oraz wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych).

Badania przeprowadzane są przez renomowane laboratoria J.S. Hamilton Poland S.A. – lidera w profesjonalnej ocenie i analizie produktów spożywczych, członka międzynarodowych organizacji ILAC-MRA, FOSFA, GAFTA, posiadacza akredytacji PCA (AB-079).

Preparat NoOxi oraz jego produkcja są pod stałą kontrolą Głównego Inspektora Sanitarnego – dzięki czemu możesz mieć pewność, że jego zażywanie jest całkowicie bezpieczne.

Więcej informacji: www.nooxi.pl, www.grinday.pl


Artykuł Promocyjny

Dodaj komentarz