Wyświetlanie 66 rezultat(ów)
Zabieg na twarz

Mezoterapia próżniowa – na czym polega?

Medycyna estetyczna z roku na rok przeżywa rozwój i coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z dostępnych zabiegów. Poprawa wyglądu poprzez odmłodzenie skóry to powszechna praktyka. Obecnie już nie tylko celebryci decydują się na zabiegi upiększające, ale również zwykłe osoby. Wysoka skuteczność zabiegów i niskie ceny przyciągają wiele osób, dla których prezencja jest niezwykle …

pelnoziarnista maka

Mąka żytnia pełnoziarnista – dlaczego warto ją wybrać?

Mąka żytnia pełnoziarnista staje się coraz bardziej popularnym składnikiem wykorzystywanym do gotowania, ale też zagęstnikiem do sosów czy bazą wielu ciast. Stanowi zdrową alternatywę dla tradycyjnej mąki pszennej, a jego wyjątkowe właściwości sprawiają, że jest doskonałym wyborem odpowiednim dla osób o różnych potrzebach kulinarnych i zdrowotnych.

choroby przenoszone droga plciowa

Naturalne leczenie chlamydii – co warto wiedzieć?

Nigdy w zasadzie nie jesteśmy w stanie przewidzieć do końca dolegliwości, które mogą się pojawić w naszym organizmie. Szczególnie problematyczne mogą być choroby przenoszone drogą płciową takie jak chlamydia. Wiele osób wtedy zwleka z pójściem do lekarza, a to poważny błąd. Tym bardziej że obecnie mamy także naturalne metody leczenia, które są bardzo skuteczne.

Konsultacje psychologiczne — jak się do nich przygotować?

Dla wielu osób pierwsza wizyta u psychologa jest niezwykle stresująca. Nie wiedzą, jak się do niej przygotować, czego się spodziewać, jakich pytań oczekiwać od specjalisty i czy dana osoba będzie się czuła komfortowo na takim spotkaniu. Inni z kolei obawiają się gradu pytań i tego, że będą musieli odpowiedzieć na każde pytanie bez możliwości odmowy. …

ginekologia

Gabinet ginekologiczny – jak wygląda rutynowa wizyta?

Gabinet ginekologiczny to miejsce powiązane ze służbą zdrowia, które powinno być regularnie odwiedzane przez każdą kobietę, która chce dbać o swoje zdrowie. Regularne wizyty w gabinecie ginekologicznym to absolutna podstawa w profilaktyce zdrowotnej miejsc intymnych. Jak wygląda rutynowa wizyta w gabinecie ginekologicznym i gdzie go znaleźć?

Dobra przychodnia ginekologiczna, czyli jaka?

Znalezienie dobrego ginekologa jest ważne dla każdej kobiety, niezależnie od tego, czy jest w ciąży, planuje ją, czy też nie. Wykonywanie kontrolnych badań i coroczna wizyta u tego specjalisty to bardzo ważny element profilaktyki wielu chorób. Wciąż sporo kobiet jednak zupełnie niepotrzebnie obawia się wizyty u ginekologa. Jak znaleźć dobrą przychodnię ginekologiczną? Podpowiadamy. 

cienkie ponczochy

Pończochy cienkie, gorący trend dla kobiet

Cienkie pończochy samonośne wykończone koroną są synonimem kobiecości, podkreślają nienaganne, smukłe nogi i mają już ponad 100 lat. Na rynku mamy duży wybór pończoch, wiele ich rodzajów, a ich sprzedaż ciągle rośnie, gdyż wciąż wracają one do trendów mody. W tym wpisie powiemy parę słów  o cienkich pończochach, które są kochane przez Polki.