Dobra przychodnia ginekologiczna, czyli jaka?

Znalezienie dobrego ginekologa jest ważne dla każdej kobiety, niezależnie od tego, czy jest w ciąży, planuje ją, czy też nie. Wykonywanie kontrolnych badań i coroczna wizyta u tego specjalisty to bardzo ważny element profilaktyki wielu chorób. Wciąż sporo kobiet jednak zupełnie niepotrzebnie obawia się wizyty u ginekologa. Jak znaleźć dobrą przychodnię ginekologiczną? Podpowiadamy. 

Przychodnia ginekologiczna — doświadczeni lekarze

Wybierając placówkę, warto postawić na taką jak przychodnia ginekologiczna na Pradze Północ, gdzie zatrudnieni są jedynie lekarze z wieloletnim doświadczeniem, którzy mają dużą wiedzę zarówno w kwestii badań profilaktycznych, przygotowania do ciąży, jak i jej prowadzenia. Na co dzień pracują w specjalistycznych szpitalach, gdzie mogą poszerzać swoją wiedzę i nabywać nowe umiejętności, nierzadko spotykając się z bardzo nietypowymi przypadkami.

Przychodnia ginekologiczna — oferta

Dobra przychodnia ginekologiczna powinna oferować wiele zabiegów, takich jak usuwanie kłykcin na Pradze Południe oraz szeroki zakres badań ginekologicznych, takich jak cytologia tradycyjna, płynna czy biopsja. Powinna oferować również kompleksową opiekę kobietom w ciąży. Dobrze, jeżeli można w niej wykonać wszystkie badania zarówno laboratoryjne, jak i prenatalne, takie jak test podwójny PAPPA, czy test potrójny, a także oznaczenie wielokomórkowego DNA płodu we krwi matki.

Przychodnia ginekologiczna — sprzęt

Dobra przychodnia ginekologiczna powinna dysponować właściwym sprzętem i odpowiednio wyposażonymi gabinetami, przystosowanymi do tego typu badań. Muszą się w nich znajdować aparaty zarówno do USG tradycyjnego, jak i tego w wersji 3D lub 4D. Najlepsze ośrodki udostępniają pacjentom niezbędne jednorazowe akcesoria higieniczne pozwalające w umiejscowionych w gabinecie łazienkach przygotować się do wizyty. Aby pacjentki czuło się komfortowo, podczas badania w przychodni powinny dostawać jednorazowe spódniczki oraz specjalne kapcie.

 

Dodaj komentarz