Zdrowa recepta na piękno każdej kobiety

Odpowiednia dieta, pełna cennych witamin, mikro i makroelementów, które znajdziemy w bakaliach HELIO Natura, codzienne ćwiczenia oraz regularne badania lekarskie – to najlepsza recepta, by żyć dziś lepiej = zdrowiej i zachować piękno w każdym wieku!

Zdrowe ciało, ładna sylwetka, piękna cera, lśniące włosy i mnóstwo energii… Każda kobieta marzy o pięknym wyglądzie, doskonałym zdrowiu, dobrym samopoczuciu i świetnej kondycji – niezależnie od tego, w jakim jest wieku – czy ma 20, 30, 40, 50 czy więcej lat… Żyjemy dziś jednak w ciągłym biegu, stresie, za mało śpimy, a codzienne wyzwania – praca, dom, dzieci sprawiają, że brakuje nam czasu na prawidłowe odżywianie, odpoczynek i dbanie o swoje zdrowie… a to właśnie nasz styl życia ma decydujący wpływ na to, w jakiej jesteśmy formie. Dlatego, czas wziąć odpowiedzialność za własne zdrowie i zmianę stylu życia warto rozpocząć od codziennej dawki aktywności fizycznej oraz… od zawartości naszego talerza!

Nasza cera, kondycja i zdrowie to odzwierciedlenie codziennej diety, w której niestety z roku na rok jest coraz więcej szkodliwych dodatków i konserwantów. Spożywamy też za dużo cukru i soli, a to odbija się negatywnie na naszym zdrowiu i w konsekwencji – wyglądzie. Dlatego jeśli zaczniemy odżywiać się prawidłowo, a w naszym jadłospisie pojawią się wartościowe, nieprzetworzone produkty – takie, jak bakalie bez konserwantów HELIO Natura – od razu zyskamy więcej energii! W 100% naturalne owoce suszone, nasiona i orzechy HELIO Natura to bogate źródło witamin i minerałów ważnych dla zdrowia i urody.

Na przykład Słonecznik łuskany, Pestki dyni czy Pistacje prażone bez soli HELIO Natura zawierające takie mikroelementy, jak cynk i miedź, pomogą nam zadbać o zdrowy wygląd skóry, włosów, paznokci. Morele suszone HELIO Natura dostarczą cennej dawki witamin A i z grupy B, które odgrywają ważną rolę w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia oraz witaminy C – niezbędnej do prawidłowej produkcji kolagenu i ochrony komórek skóry przed stresem oksydacyjnym. Natomiast Jackfruit suszony, podobnie jak inne naturalnie zdrowe przekąski z gamy bez konserwantów HELIO Natura, dostarczy nam nie tylko cennych witamin i minerałów, ale też zapewni dużą dawkę błonnika.

Żywność stanowi dla naszego organizmu niezbędne paliwo, a od jego jakości zależy funkcjonowanie każdej komórki ciała… „Jesteśmy dziś tym, co jemy”, dlatego warto o tym pamiętać przy komponowaniu codziennych posiłków. Wybierając w 100% naturalne produkty HELIO Natura, możemy mieć pewność, że wybieramy najwyższej jakości żywność, która zapewni nam zdrowie, dobre samopoczucie i naturalnie… piękny wygląd! Najlepszą receptą, by żyć dziś lepiej = zdrowiej jest więc odpowiednia dieta, pełna cennych witamin, mikro i makroelementów, które znajdziemy w bakaliach bez konserwantów HELIO Natura, ale także – codzienna aktywność fizyczna oraz regularne badania profilaktyczne! Każde z tych „zaleceń” ma wpływ na końcowy wynik, czyli doskonałe zdrowie i świetną kondycję… i tylko od nas zależy, w jakiej formie dobiegniemy do mety.

Dodaj komentarz