Botox – jak znaleźć dobrego specjalistę?

botox

Botox, czyli powiększanie ust, stanowi odpowiedź na potrzeby kobiet, którym zależy na pełnych, soczystych i jędrnych wargach. To rozwiązanie odpowiednie również dla tych pań, które z natury mają niewielkie, wąskie usta. Jak znaleźć dobrego specjalistę, który bezpiecznie i prawidłowo wykona zabieg?

Botox – dlaczego warto go wykonać w sprawdzonej klinice medycyny estetycznej?

Klinika medycyny estetycznej to przestrzeń skupiająca znakomitych chirurgów, dermatologów i inne osoby, które niosą pomoc pacjentom w poprawie jakości ich życia. Usunięcie zmiany, blizny przy przebarwienia ma bowiem ogromne znaczenie dla polepszenia funkcjonowania danej osoby oraz pozbycia się przez nią kompleksów, a zatem i ograniczeń w kontaktach z innymi. Zabiegi, które można wykonać w nowoczesnej klinice medycyny estetycznej, to między innymi: botox, wypełnianie zmarszczek przy użyciu kwasów hialuronowych oraz zabiegi przy użyciu lasera frakcyjnego. Znacząco poprawiają one jakość skóry, zwiększając jej napięcie, nawilżenie i jędrność.

Powiększanie ust – przy użyciu jakich preparatów się je wykonuje?

Powiększanie ust Legnica to zabieg, dzięki któremu można poprawić swoją urodę, a także pozbyć się kompleksów związanych ze zbyt małymi i niepełnymi ustami. Wargi wypełnione toksyną botulinową lub kwasem hialuronowym to szybki sposób na modyfikację w obrębie twarzy, która nie wymaga zabiegów bardziej inwazyjnych. W przypadku kwasu hialuronowego będącego naturalną substancją wytwarzaną przez organizm efekt jest bardzo dobry. Należy jednak pamiętać, że utrzymuje się krócej niż botox. W przypadku botoxu lekarz podaje do skóry warg toksynę botulinową. Wypełniacz tego typu dają rezultaty utrzymujące się nawet do 8 miesięcy. Długość efektu zależy od indywidualnych predyspozycji pacjentki. Tego typu zabiegi należy wykonywać wyłącznie w renomowanych gabinetach medycyny estetycznej i u sprawdzonych lekarzy. Konsekwencje podania niewłaściwego preparatu lub zaaplikowania go w nieodpowiedni sposób mogą być dotkliwe.

Dodaj komentarz