Jaki strój dla dziecka na karnawał?

karnawal

Odpowiedni strój dla dziecka na bal karnawałowy to bardzo ważna sprawa. Chcemy przecież, aby nasza pociecha czuła się dobrze w wyjątkowym kostiumie i mogła bawić się w nim wyśmienicie. Ostatni karnawał stał pod znakiem pandemii, ale mamy nadzieję, że w 2022 roku uda się zorganizować bale w większości szkół i przedszkoli. Aby poznać najnowsze trendy i kupić najlepszy kostium dla dziecka – sprawdź nasz ranking!

Miejsce piąte – Psi Patrol

Dzieci – szczególnie te najmłodsze – kochają bajkę o bohaterskich psiakach. Przygody Marshalla i reszty członków drużyny, która pomaga potrzebującym i stawia czoła zagrożeniom, dostarczają naszym pociechom ogromnej dawki rozrywki. Nic dziwnego, że tak ochoczo wybierają właśnie te przebrania dla dzieci. Kolorowe pelerynki z bajki Psi Patrol perfekcyjnie nadają się dla całej paczki przyjaciół, idącej na bal karnawałowy. Każdy z nich może wcielić się w rolę swojego ulubionego bohatera, a razem stworzą wspaniałą drużynę.

Miejsce czwarte – Ninja

Aktywne i skore do zabaw dzieciaki kochają przebierać się za wojowników ninja. Największą popularnością cieszą się oczywiście żółwie, jednak uniwersum LEGO też ma sporo małych przedstawicieli. Bez wątpienia największą radość sprawiają im zabawkowe bronie, którymi mogą ze sobą walczyć w bezpieczny sposób. Te stroje dla dzieci także pozwalają na stworzenie drużyny, zarówno czteroosobowej paczki popularnych żółwi, jak i oddziału wojowników LEGO. Jedni i drudzy zrobią bardzo duże wrażenie podczas karnawałowego balu.

Miejsce trzecie – księżniczki

Podczas karnawału piękne suknie księżniczek cieszą się wyjątkową popularnością. Ne ma co się dziwić – każda dziewczynka chciałaby przecież wyglądać olśniewająco na balu, zatem wybór takiego przebrania to strzał w dziesiątkę! Bajkowe suknie takich postaci jak: Królewna Śnieżka, Roszpunka czy Kopciuszek mają wysokie pozycje we wszystkich rankingach strojów dla dzieci, szczególnie w okresie karnawału. Kolorowe stroje z powodzeniem założyć można również podczas bardziej oficjalnych uroczystości, gdyż nie tylko odzwierciedlają znane z bajek księżniczki, ale są po prostu piękne.

Miejsce drugie – Superbohaterowie i superbohaterki

Superbohaterowie i superbohaterki od wielu lat wiodą prym, jeśli chodzi o stroje bajkowych postaci. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta uwielbiają przebierać się za komiksowych herosów i wyobrażać sobie, że mają ich wspaniałe super moce. Najpopularniejsze przebrania to bez wątpienia: Spiderman, Hulk, Kapitan Ameryka i Ironman. Dziewczynkom najbardziej przypadają go gustu kostiumy Wonder Woman oraz Harley Quinn. Takie stroje to nie tylko gwarancja udanego balu karnawałowego, ale również ogromna radość podczas codziennych zabaw.

Miejsce pierwsze – Kraina Lodu

Pierwsze miejsce w naszym rankingu najpopularniejszych, karnawałowych strojów dla dzieci nie mogło należeć do nikogo innego. Elsa i Anna – główne bohaterki bajki Kraina Lodu to prawdziwe królowe dziecięcej wyobraźni. Dziewczęta kochają te postacie i często marzą o tym, aby stać się jedną z nich. Wyjątkowe, pięknie wyglądające sukienki, czarodziejskie różdżki, korony i inne gadżety – to wszystko sprawia, że każda małą fanka Krainy Lodu szaleje z radości, a podczas karnawału wygląda wręcz niesamowicie.

I jak podoba Ci się nasz ranking bajkowych kostiumów dla dzieci? Czy znalazłeś coś, co sprawdzi się idealnie podczas szalonych zabaw Twojej pociechy? A może masz ochotę przygotować coś samemu?

Dodaj komentarz